birgün

20° AZ BULUTLU

GÜNCEL 08.08.2020 11:42

Muharrem İnce'den yeni parti iddialarına yanıt: İhanetle suçlayan aynı yolun yolcusudur

CHP'den ayrılıp yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, "Kendileri gibi düşünmeyenleri iktidarla ilişkilendirip ihanetle suçlayanlar aslında aynı yolun yolcusudur" dedi.

Muharrem İnce'den yeni parti iddialarına yanıt: İhanetle suçlayan aynı yolun yolcusudur

CHP'den ayrılarak yeni parti kuracağı iddia edilen CHP'nin 24 Haziran 2018 seçimindeki cumhurbaşkanı adayı ve eski Yalova milletvekili Muharrem İnce, sosyal medya hesabından bir açıklamada daha bulundu.

İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “İşler kötüye giderken kendi hatalarını dış mihraklara bağlayanlarla, kendileri gibi düşünmeyenleri iktidarla ilişkilendirip ihanetle suçlayanlar aslında aynı yolun yolcusudur” ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız