birgün

26° AÇIK

Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez'in ölüm nedeni belli oldu

Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez, 6 Kasım’da evinde komaya girmiş halde bulundu, ardından da yaşamını yitirdi. Savcılık şüpheli gördüğü ölümle ilgili soruşturma başlattı. Adli Tıp Kurumu’ndan beklenen otopsi raporu geldi.

KADIN 22.03.2022 10:23
Murat Göğebakan'ın eski eşi Sema Bekmez'in ölüm nedeni belli oldu
Abone Ol google-news

2014'te hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan'ın yaklaşık 11 yıl evli kaldığı eski eşi Sema Bekmez'in ölüm nedeni belli oldu. Adli Tıp Kurumu, Bekmez'in ölümü için "kalp damar yetmezliği" raporu verdi.

Göğebakan ve Bekmez 11 yıl evli kalmış, çiftin bir çocukları olmuştu. Kansere yakalanan Göğebakan, hastalığı yendikten kısa süre sonra "Beni aldattı" diyerek eşi Sema Bekmez'le boşanmıştı. 51 yaşındaki Bekmez, 6 Kasım sabahı, evde arkadaşı tarafından komaya girmiş bir şekilde bulundu. Etiler'deki özel bir hastaneye kaldırılan Bekmez, burada hayatını kaybetti.

Bekmez'in ölümüyle ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. Ev arkadaşı, verdiği ifadede "Ağzından beyaz renkli sıvı gelmişti. Ambulansı aradım" dedi.

KALP YETMEZLİĞİ ÇIKTI

Sabah Gazetesinden Dilek Yaman Demir'in haberine göre Adli Tıp Kurumu, Bekmez'in kesin ölüm sebebini anlamak için yaptığı otopsi sonrası "Ölüm nedeni kalp damar yetmezliği" raporunu verdi. Savcılık ölüm üzerindeki şüpheli durum kalktığı için dosyayı kapattı.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol