Galatasaray'da Erkek Voleybol Takımı'nın yeni transferleri basına tanıtıldı. Toplantıda konuşan sarı-kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, Takım Harcama Limitleri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'la gerçekleştirdiği görüşmeye dair açıklamalar yaptı.

Mustafa Cengiz: Cumhurbaşkanımızın her şeyden haberi var, şok yaşıyorum

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın başkanı Mustafa Cengiz, Erkek Voleybol Takımı'nın yeni transferlerini basına tanıttığı toplantıda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz, sponsorluk ya da imza törenlerinde konuştuğu için "Bu başkan güvenlik kamerası görse konuşuyor" eleştirilerinin yapıldığını dile getirerek, "Cevap vermiyorsun, bak bak bak cevabı yok diyorlar. Herkes kendi destanını yazar" dedi.

Geçen aylarda rahatsızlanmasının ardından Koç Grubu'na ait hastanede tedavi gördüğünü hatırlatan Cengiz, "Hastane yapmışlar, biz de orda bedava tedavi görmüşüz. İsterdim ki çıkıp buna dair bir şeyler söylensin. Biz gerekirse kafamıza kurşun sıkıp gitmesini biliriz" şeklinde görüş bildirdi.

ERDOĞAN İLE GÖRÜŞMESİ

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Vahdettin Köşkü'nde yaptıkları görüşeyle ilgili şunları kaydetti:

"Sayın Cumhurbaşkanı ile 1 saat görüştük evet. Ben 68 kuşağıyım. Çok siyasi ile görüştüm, çalıştım. Sayın Cumhurbaşkanımızın her şeyden haberi var. Şok yaşıyorum, her şeye müthiş hakim. Sadece futbola değil, her şeye her branşa hakim. Cumhurbaşkanı ile vergi konusunda konuşmadım. Vergiyi ertelemek istiyorum. İki senede, 500 milyon TL vergi ödedim. 300 milyon ödedim, 200 milyon borcum var. Ben açıklıyorum, başkaları da açıklasın istiyorum.

Efendim yok gitti Cumhurbaşkanı’na biat etti. Yiğidi öldürün ama hakkını verin. Bunlar yakışmıyor. Neden biz bir taşı alıp bir yerden bir yere götürene zamanında teşekkür etmiyoruz. Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Görüşmemizin de özeti budur."