birgün

10° PARÇALI BULUTLU

Mustafa Sarıgül'ün azarlayıp TikTok'ta paylaştığı TDP'li başkan AKP'ye katıldı

Türkiye Değişim Partisi Partisi (TDP) Bodrum İlçe Başkanı Nagihan Bayram, partisinden istifa edip AKP'ye katıldı.

SİYASET 25.09.2022 19:36
Mustafa Sarıgül'ün azarlayıp TikTok'ta paylaştığı TDP'li başkan AKP'ye katıldı
Abone Ol google-news

Türkiye Değişim Partisi Bodrum İlçe Başkanı Nagihan Bayram, partisinden istifa ederek AKP saflarına katıldı.

AKP Bodrum İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen törende Nagihan Bayram’a rozeti, AKP İlçe Başkanı Osman Gökmen tarafından takıldı.

Törende konuşan Nagihan Bayram, AKP ile çalışma kararı aldığını belirtip "Osman başkanım öteden beri sürekli yanımda olması, hatırımı sorması, ‘başkanım beraber siyaset yapalım’ demesi ve buraya daha önce geldiğimde gördüğüm ilgi, beni baya etkiledi. Bundan sonra Adalet ve Kalkınma Partisi’nde bütün gücümle çalışacağıma söz veriyorum. Vatanımıza ve partimize hayırlı olsun diliyorum. Savaşların olmadığı, çocukların ölmediği, annelerin ağlamadığı bir dünya özlemiyle hepinize saygı ve sevgilerimi iletiyorum" dedi.

SARIGÜL AZARLAMIŞTI

Nagihan Bayram, geçen yıl TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün TikTok paylaşımı ile gündeme gelmişti. Sarıgül, paylaşımında partisinin Bodrum’daki üye sayısını beğenmeyerek Nagihan Bayram'ı azarlamıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol