birgün

21° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 14.05.2021 22:49

Netflix Türkiye'den 'La Casa de Papel' paylaşımı

Netflix Türkiye hesabından La Casa de Papel dizisinin 5. sezonuna ilişkin paylaşım yapıldı. Paylaşımda, dizinin 5. kısım çekimlerinin tamamlandığı belirtildi.

Netflix Türkiye'den 'La Casa de Papel' paylaşımı

Netflix Türkiye hesabından La Casa de Papel dizisinin 5. sezonuna ilişkin paylaşım yapıldı.

La Casa de Papel dizisinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak edilirken, Netflix Türkiye'den paylaşım geldi.

Paylaşımda, "Hırsız olarak başladılar, aile olarak tamamlıyorlar. Hikayenin bir parçası olan tüm hayranlara teşekkürler. Ve hikayenin sonu, 5. kısım çekimleri tamamlandı" denildi.

Dizinin yaratıcısı Alex Pina ise 5. sezona dair en büyük zorluğun ekibin nasıl dağıtılacağına karar vermek olduğunu söyledi.

Neredeyse bir yılı bu soruya cevap arayarak geçirdiklerini ifade eden Pina, bu sorunun ve daha pek çoğunun cevaplarının 5. sezonda saklı olduğuna işaret etti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol