Netflix'in Temmuz takvimi açıklandı. Merakla beklenen dizilerin yeni sezonları ve birbirinden farklı filmler ile belgeseller gösterime girdi.

Netflix Türkiye temmuz programı belli oldu
Fotoğraf: AA

Netflix Türkiye'nin temmuz ayı programı belli oldu. Listede birbirinden renkli içerikler yer alırken, merakla beklenen dizilerin yeni sezonları da görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

İşte temmuz ayında Netflix'te yayımlanacak içerikler:
 
CASH - 6 TEMMUZ: Lüks bir parfüm şirketinde çalışan ve hak ettiğini alamadığını düşünen bir işçinin hikayesini anlatan film, bu durumu tersine çevirmek için ve daha çok para kazanmak için kaçakçılık yapmayı kafasına koyan adamın, uğruna kusursuz işleyecek olan bir organizasyon oluşturmasını konu alıyor.
214
 
HAZİNE - 7 TEMMUZ: Çağlar Çorumlu, Serkan Keskin, Boran Kuzum, Şükran Ovalı ve Hasibe Eren gibi isimlerin yer aldığı filmde, annesinin ölümü sonrası memleketine giden Mesut'un hikayesini konu alıyor.
314
 
BİRD BOX BARCELONA - 14 TEMMUZ: İnsanları intihara sürükleyen görünmez yaratık bu sefer Barcelona'da. Yaşanan felaket sonrası boş Barcelona sokaklarında kızları ile birlikte güvenli yere ulaşmaya çalışan Sebastian, bu sırada daha büyük bir tehdit ile karşılaşır.
414
 
THE DEEPEST BREATH - 19 TEMMUZ: Serbest dalış sporunu konu alan The Deepest Breath, İtalyan dalgıç Alessia Zecchini'nin hikayesini anlatıyor.
514
 
MONDAY - 21 TEMMUZ: Atina'da tanışan iki Amerikalı Mickey ve Chloe, bir anda tutkulu bir aşka yelken açar.
614
 
WORD ON BATHROOM WALLS - 22 TEMMUZ: Liseye giden ve aşçı olma hayalleri kuran Adam, bir gün psikolojik bir rahatsızlığı olduğunu keşfeder. Bu rahatsızlık onun çeşitli halüsinasyonlar görmesine neden olur.
714
 
TERZİ (2. SEZON) - 28 TEMMUZ: Temmuz ayında ikinci sezonunu yayınlacak olan Terzi'de en son herkesin hayatı altüst olmuştu ve Peyami'nin bir karar vermesi gerekiyordu.
814
 
THE WİTCHER (3. SEZON 2. KISIM) - 27 TEMMUZ: Kıta savaş çanları çalarken Geralt ve Yennefer, Ciri'yi korumak için mücadele eder.
914
 
GÜNEŞİN KARANLIĞINDA (2. SEZON 1. KISIM) - 6 TEMMUZ: Firmasından gördüğü talep nedeniyle ekibinin işi başı aşkınken, Mickey bir kadınla tanışır.
1014
 
SWEET MAGNOLİAS (3. SEZON) - 20 TEMMUZ: Sullivan's daki kavganın ardından Manolyalar, ilişkilerini sınayan kalp kırıklıkları ve ailevi sorunlar yüzünden yeni zoruklarla karşılaşır.
1114
 
AŞK TAKTİKLERİ 2 - 4 TEMMUZ: Evliliğe inanmayan Aslı ile Kerem bu konuda hemfikir olduklarını fark edince oyun başlar.
1214
 
MUTLULUK ŞİMDİ BAŞLIYOR - 27 TEMMUZ: Romantik hayatı hep uçlarda yaşamış olan Helen, boşandıktan sonra yaşamı ve aşkı tekrar öğrenmek için bir kursa katılıp tanımadığı insanlarla beraber "Hayatın Macerası"na atılır.
1314
 
BETTER CALL SAUL (6. SEZON) - 15 TEMMUZ: Breaking Bad'in öncesini anlatan Emmy adayı dizi, Jimmy McGill ahlak yoksunu hukuk adamı olarak Saul Goodman'a dönüş hikayesini anlatıyor.