birgün

23° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 30.12.2018 15:27

Niğde’de karbonmonoksit zehirlenmesi: 1 ölü

Niğde’de sobadan sızan karbonmonoksitten zehirlenen kişi hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, Bor ilçesine bağlı Kızılca köyünde yaşayan Menşure Şen (77), Atiye İnci (50) ve Aleyna Demir’i (16) evde baygın halde bulan yakınları, durumu sağlık ve AFAD ekiplerine bildirdi. Eve gelen ekipler, Şen’in hayatını kaybettiğini belirledi. Ambulansla Bor Devlet Hastanesine kaldırılan İnci ve Demir’in sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu […]

Niğde’de karbonmonoksit zehirlenmesi: 1 ölü

Niğde’de sobadan sızan karbonmonoksitten zehirlenen kişi hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Bor ilçesine bağlı Kızılca köyünde yaşayan Menşure Şen (77), Atiye İnci (50) ve Aleyna Demir’i (16) evde baygın halde bulan yakınları, durumu sağlık ve AFAD ekiplerine bildirdi.

Eve gelen ekipler, Şen’in hayatını kaybettiğini belirledi.

Ambulansla Bor Devlet Hastanesine kaldırılan İnci ve Demir’in sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi. 

Öte yandan AFAD ekipleri, evde gaz ölçümü yaptı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız