birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 03.04.2019 10:02

Nihat Doğan’dan “İstanbul ve Ankara’da konser vermeyecek” iddiasına hakaretle cevap

AKP’ye yakınlığıyla bilinen türkücü Nihat Doğan, ”Bir daha İstanbul ve Ankara’da konser vermeyecek” iddialarına hakaret ederek yanıt verdi. 31 Mart Pazar günü gerçekleşen yerel seçimlerin ardından Mansur Yavaş, Ankara’nın Ekrem İmamoğlu ise İstanbul’un yeni Belediye başkanları oldu. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da türkücü Nihat Doğan hakkında ‘DOKTOR JİVAGO’ isimli bir kullanıcı ”Nihat Doğan, İstanbul ve Ankara’da […]

Nihat Doğan’dan “İstanbul ve Ankara’da konser vermeyecek” iddiasına hakaretle cevap

AKP’ye yakınlığıyla bilinen türkücü Nihat Doğan, ”Bir daha İstanbul ve Ankara’da konser vermeyecek” iddialarına hakaret ederek yanıt verdi.

31 Mart Pazar günü gerçekleşen yerel seçimlerin ardından Mansur Yavaş, Ankara’nın Ekrem İmamoğlu ise İstanbul’un yeni Belediye başkanları oldu.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da türkücü Nihat Doğan hakkında ‘DOKTOR JİVAGO’ isimli bir kullanıcı ”Nihat Doğan, İstanbul ve Ankara’da bi daha konser vermem demiş..!” şeklinde paylaşım yaptı.

”Yalancının anasını sevsinler mi”

Hakkındaki iddiaların yayılması ardından Nihat Doğan, DOKTOR JİVAGO isimli kullanıcının ‘Nihat Doğan, İstanbul ve Ankara’da bi daha konser vermem demiş..!” şeklinde attığı tweete ”Yalancının anasını sevsinler mi?” yanıtını verdi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız