birgün

28° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 07.04.2020 15:55

Odunpazarı Belediyesi’nden çocuklar için ‘Dijital Resim Sergisi’

Sergiye katılmak isteyen çocukların evde kalarak çizdikleri resimleri, isim, soyisim ve resim ismiyle birlikte Çağdaş Sanatlar Galerisi’nin ve ya Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarına göndermesi yeterli olacak.

Odunpazarı Belediyesi’nden çocuklar için ‘Dijital Resim Sergisi’

Odunpazarı Belediyesi, çocuklar için ‘Dijital Resim Sergisi’ düzenliyor.

Çağdaş Sanatlar Galerisi tarafından gerçekleştirilecek olan resim sergisinde, çocukların Korona virüs nedeniyle evlerinde kalarak çizdiği resimler yer alacak.

Odunpazarı Belediyesi, Korona virüs salgını nedeni ile evlerinden çıkamayan çocukların çizdiği resimlerden, ‘Dijital Resim Sergisi’ açacak. Çağdaş Sanatlar Galerisi tarafından düzenlenen ‘Dijital Resim Sergisi’ne tüm çocuklar katılabilir. Sergiye katılmak isteyen çocukların evde kalarak çizdikleri resimleri, isim, soyisim ve resim ismiyle birlikte Çağdaş Sanatlar Galerisi’nin ve ya Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarına göndermesi yeterli olacak.

Çocuklar tarafından gönderilen resimler, belirlenen saatlerde yayınlanarak resim sergi oluşturulacak. İHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız