birgün

-2° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 03.12.2020 13:21

Onur Ünlü'nün yönettiği, Haluk Bilginer'in oynadığı 'Şeref Bey'in çekimleri başladı

Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün, senaryo danışmanlığını Ali Atay'ın üstlendiği ve usta oyuncu Haluk Bilginer'in rol aldığı komedi dizisi Şeref Bey'in çekimleri başladı.

Onur Ünlü'nün yönettiği, Haluk Bilginer'in oynadığı 'Şeref Bey'in çekimleri başladı


Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği yeni dizi Şeref Bey’in çekimleri başladı.

Daha önce dijital platformlar için çekilen Masum ve Şahsiyet dizilerindeki rolleriyle büyük ses getiren usta oyuncu Haluk Bilginer, yeni yılda yayın hayatına başlayacak olan Exxen adlı platform için çekilen Şeref Bey dizisinde de başrol oynayacak.

Komedi türündeki Şeref Bey dizisi 10 bölüm olarak yayınlanacak.

Dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp yazarken, senaryo danışmanlığını ise ünlü oyuncu ve yönetmen Ali Atay üstleniyor. 10 bölüm olarak çekilecek komedi dizisinde Haluk Bilginer, Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Songül Öden, Ahmet Rıfat Şungar, Ertan Saban, Beyti Engin ve Şükran Ovalı oynuyor.

Dizinin çekimleri tamamlanır tamamlanmaz yeni yılın Mart ayında yayınlanması bekleniyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız