birgün

11° AÇIK

Oyuncu Arda Kural gözaltına alındı

Oyuncu Arda Kural, Büyükçekmece'deki bir mekanın güvenlik görevlisini darp etti. Kural, olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı. Ailesiyle de kavga ettiği belirtilen Kural hakkında, evden 1 aylık uzaklaştırma kararının çıkarıldığı öğrenildi

GÜNCEL 06.08.2022 00:02
Oyuncu Arda Kural gözaltına alındı
Abone Ol google-news

2000'li yılların ilk dönemlerinde “Yerli Leonardio DiCaprio” olarak anılan Arda Kural, psikoz teşhisi konulmasının ardından setlere uzun bir süre ara vermiş, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi görmüştü.

"Yıldızlara Bak" filmi ile mesleğine geri dönen Kural, önceki gün Büyükçekmece'de kavgaya karıştı. Olay, gece saatlerine Büyükçekmece Albatros Sahili'nde bulunan bir eğlence mekanında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, eğlence mekanına giden Arda Kural, burada henüz bilinmeyen bir nedenle işletmenin personeli ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Kural, işletmenin özel güvenlik görevlisi Gökhan Yıldız'a yumruk attı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen polis ekipleri, oyuncuyu ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü. Yıldız'ın, oyuncudan da şikayetçi olduğu öğrenildi.

Öte yandan Arda Kural'ın geçtiğimiz günlerde de ailesi ile yaşadığı tartışma nedeni ile polis merkezine götürüldüğü öğrenildi. Anne G.Ç. tehdit edildiği, kardeşi A.K.'nin ise darbedildiği gerekçesi ile karakola başvurdu.

İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen Kural'ın sadece kardeşini darp suçlamasını kabul ettiği, diğerlerini ise reddettiği öğrenildi. Kural hakkında 1 aylık evden uzaklaştırma kararı çıkartıldı. (DHA)

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol