birgün

9° PARÇALI BULUTLU

SPOR 26.03.2020 15:13

'Oyuncular ne yapıyor?' sorusuna Sergen Yalçın'dan yanıt: Hiçbir bilgim yok

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, katıldığı programda oyuncularla ilgili “Ne yapıyorlar şu an, durumları nasıl?” sorusuna, "Valla hiçbir bilgim yok oyuncularla ilgili" yanıtını verdi. Yalçın'ın bu yanıtı stüdyoda gülüşmelere neden oldu

'Oyuncular ne yapıyor?' sorusuna Sergen Yalçın'dan yanıt: Hiçbir bilgim yok

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, koronavirüs nedeniyle kulüplerde gerçekleştirilen testlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

A Spor’da yayınlanan Spor Ajansı adlı programın canlı yayınına katılan Sergen Yalçın, liglerin ertelenmesinden sonra takımların antrenmanlara ara verdiğini belirterek "TFF'den resmi bir haber gelene kadar antrenmanların başlayacağını düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

"OYUNCULARLA İLGİLİ HİÇBİR BİLGİM YOK"

Koronavirüs testinin negatif çıktığını söyleyen Sergen Yalçın, oyuncularla ilgili "Ne yapıyorlar şu an, durumları nasıl?" sorusuna verdiği cevap ise dikkat çekti.

Sergen Yalçın oyunculardan haberi olmadığını belirterek, “Valla hiçbir bilgim yok oyuncularla ilgili” açıklamasında bulundu. Sergen Yalçın’ın bu sözleri ise stüdyoda gülüşmelere sebep olurken Yalçın’ın da güldüğü duyuldu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız