birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 13.08.2020 17:15

Ozan Güven, Babil'in tanıtım çekimlerine çağrılmadı

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'un şiddet gördüğü için dava ettiği oyuncu Ozan Güven, Babil dizisinin tanıtımda yer almayacak. Güven’in hayat verdiği Egemen rolü için de iki formül konuşuluyor.

Ozan Güven, Babil'in tanıtım çekimlerine çağrılmadı


Sevgilisi Deniz Bulutsuz ile şiddet nedeniyle davalık olan Ozan Güven, Babil dizisinin tanıtım filmi çekimine çağrılmadı.

TV100’de yer alan habere göre, Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Ozan Güven’in başrolünü Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu ile paylaştığı Babil dizisine devam edip etmeyeceği merak konusuydu.

Ay Yapım’ın Ozan Güven’e kendisiyle yola devam etmek istemediklerini ilettiği ve kendi isteğiyle ayrıldığını açıklaması için de seçenek sunduğu öğrenildi. Ancak Ozan Güven’in teklifi kabul etmediği ortaya çıkmıştı.

Son gelen habere göre Babil’in bu cumartesi yapılacak tanıtım çekimlerine Ozan Güven çağrılmadı.

Güven’in hayat verdiği Egemen rolü için de iki formül konuşuluyor. Ya karakter öldürülecek ya da Güven’in yerine başka oyuncu bulunacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız