CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, kendisini Gezi Davası'ndaki sözleri sebebiyle hedef alan AKP İzmir Milletvekili Alpay Özalan'a futbolcu Feyyaz Uçar'ın sözleriyle yanıt verdi. Özel, Özalan'a yanıt olarak paylaştığı videoda "Sen tek kullanımlık vekilsin" dedi.

Özgür Özel’den AKP’li Alpay Özalan’a cevap: Sen tek kullanımlık vekilsin

Gezi Davası'ndan çıkan hapis cezalarına tepki göstererek yargıyı eleştiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AKP'li Alpay Özalan'ın hedefi oldu.

Özel, kendisini "Be seviyesiz Özgür Özel fondaş kameralar karşısında şov yapıyorsun Meclis'ta adeta kuyruğunu sıkıştırarak geçiyorsun. Senin gibi bir korkağa meydanı bırakır mıyız mı sanıyorsun." sözleriyle hedef alan Özalan'a eski futbolcu Feyyaz Uçar'ın sözlerine gönderme yaparak yanıt verdi.

Özel, Özalan'a yanıt olarak çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

Özel, "Huyum değildir, seviyesizlere, küfürbazlara cevap vermem ama bir istisna yapacağım... Sen tek kullanımlık vekilsin Alpay Özalan, kullandılar atacaklar." ifadeleriyle yaptığı paylaşıma Feyyaz Uçar'ın AKP'li Özalan'dan 'yalancı' sözleriyle bahsettiği videoyu da ekledi.

Özgür Özel videoda şu ifadeleri kullandı:

Huyum değildir. Seviyesizlere, küfürbazlara, trollere cevap vermem ama bir istisna yapıp Meclis’in trolü Alpay Özalan’a cevap vereceğim. Çünkü terbiyesizliği iyice ele almış haddini iyice aşmış. Ey Alpay Özalan, yıllardır bilirim de susarım. Geçmişte Özgür Özel’i tanıyan eczacılar var. Türkiye’de 30 bin kişi. Sor bakayım Özgür Özel’i nasıl bilirler. Geçmişte Özgür Özel’i tanıyan Manisalılar var. AK Partililere dahi sor bakayım Özgür Özel Manisa’da nasıl bilinir?

'SENİ BİZ MİLLETVEKİLİ YAPSAYDIK ERDOĞAN'A KÜFREDERDİN'

Biz seni kime soralım? Beşiktaş’ın gözdesi milli takımımızın gururu Feyyaz Uçar, bir programa katılıyor ve soruyorlar: ‘En yalancı kim?’ ‘Alpay Özalan’ diyor. Elektrik parasını verdim yatırsın diye parayı yemiş yatırmadan gelmiş diyor. Evimi kiraya verdim kirayı ödemedi diyor. Her akşam eve onun dolandırdıkları gelirdi diyor. Birinden oto teybini alır adam kapıda diyor. Alpay Özalan sen busun. İnanmıyorsan google’a ‘Alpay Özalan-Feyyaz Uçar’ yazın bir bakın bakalım Alpay Özalan neymiş. Bir de ‘Meclis’te kuyruğunu kıstırıyor Özgür Özel’ diyor. Ey utanmaz. Meclis’te sen bağırıp çağırıp ben haddini bildirince ağabeylerin ‘özür dile, gönlünü al’ demişti. Ne oldu? Meclis’te gittin çocuğumun takımını öğrendin, bütün takıma formayı imzalattın bana ‘Affet beni Özgür Abi’ diye hediye etmeye kalktın. Ben seni affettim mi? Affetmedim. Bundan sonra da yüz vermem. Sen bir milletvekillik adamsın. Seni biz milletvekili yapsaydık Tayyip Erdoğan’a küfrederdin. Sen tek kullanımlık milletvekilisin. Seni -almayız da- siyasetin çöplüğünden alıp milletvekili yapsak, Recep Tayyip Erdoğan’a küfredersin. Devlet Bahçeli’ye saldırırsın. Seni kim yanında tutarsa karşı tarafa seni saldırtabilir."