birgün

23° AÇIK

GÜNCEL 08.12.2019 17:49

Polis trafikte tartıştığı otobüs şoförüne silah çekti

Polis trafikte tartıştığı otobüs şoförüne silah çekti

Van’da, bir polis memuru iddialara göre trafikte kendisine yol vermediği gerekçesiyle özel halk otobüsü şoförüne silah çekti.

Mezopotamya Ajansı'nda yer alan habere göre, Van kent merkezinde üniformalı bir polis memuru iddialara göre, kendisine trafikte yol vermeyen özel bir halk otobüsü şoförüne yolcuların gözü önünde silah çekti. Sosyal medyaya yansıyan Marangoz Kavşağı'nda yaşandı.

Yol verme kavgası üzerine otobüs şoförü ile polis memuru arasında yaşanan tartışmayı sonlandırmak için otobüsteki yolcuların araya girdiği, tarafları sakinleştirmeye çalıştığı görülüyor.

Görüntülerde etrafındaki çok sayıda kişiye rağmen elini belindeki silahına atan polis memurunun otobüs şoförüne “istediğim gibi silahımı çekerim, sana ne” sözlerini sarf ettiği duyulan polisin, yolcular ve başka bir meslektaşı tarafından uzaklaştırılmaya çalışıldığı görülüyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız