birgün

18° AÇIK

GÜNCEL 13.12.2019 19:50

Rabia Naz’ın kıyafetlerinde lastik izi olduğu ispatlandı

Rabia Naz’ın babası Şaban Vatan, kızının elbisesinde araç izine rastlandığını ispat eden belgeleri paylaştı. "Elbise temizlenmiş olmasına rağmen izine rastlanmış" diyen Vatan, "Derhal elbiseyi temizleyeni bulun" dedi

Rabia Naz’ın kıyafetlerinde lastik izi olduğu ispatlandı

Giresun’un Eynesil ilçesinde şüpheli şekilde hayatını kaybeden Rabia Naz soruşturması ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Ankara Kriminal Polis Laboratuvarı, görüntü iyileştirme programı kullanarak okul giysisi ile pantolonda lastik izi tespit etti.

Rabia Naz'ın babası Şaban Vatan, kızını üzerinde araç izine rastlandığını gösteren belgeler paylaştı.

İşte o belgeler:

rabia-naz-in-kiyafetlerinde-lastik-izi-oldugu-ispatlandi-661381-1.

rabia-naz-in-kiyafetlerinde-lastik-izi-oldugu-ispatlandi-661382-1.

"ELBİSEYİ TEMİZLEYENİ BULUN"

Şaban Vatan'ın paylaşımı şöyle:

“Şimdi bana bunu açıklayın yetkililer Giresun başsavcısı Abdurrahim Alan. Dosyanın savcisi Emine Ve müfettişler. Resmen elbisede araç izine raslanmis. Ve elbise temizlenmiş olmasına rağmen izine rastlanmiş . Hani araçla hiçbir olasılık dahi yoktu Araç Deyince inkar basliyordu

Derhal elbiseyi temizleyeni bulun emniyetten o kişiyi ortaya getirin. Önceden tozlar varken nasıl yok oldu.

Eynesilde olayin ardindan sonra iki ay içinde noterden satışı verilen doplo, cango ve pegejo marka araçların tesbitini yapin. Bunu da Benim söylemem gerekmezdi cinayet böylemi inceleniyordu?

Bugüne kadar sadece siyah doployu SUNMAMİN sebebi asil ARAÇİN Da Elbisede Tozların Yok Edildiği gibi Yok edilecegi Kanaatinde olduğum için Olayın içinde olan siyah dopluyu sundum.Çünkü deliller satilan araçta Artik o araci ortaya getirin aracı o zaman kullanan sahibide değil.

Aylarca elbiseleri benden gizlediler göstermediler . İlk savcı bey nceleme yapıldı bir toza rastlanmadı demişti bu fotoğraflara ragmen fotoğrafları goren savcı neden yalan soylemisti. Sahitlerlede tozu Sununca temizlenmiş doğru tozlar varmış demişti 04/07/2018 de

Kaşık örtbasi uluslar arası sunuldu . 11 yaşında Rabia Nazin canına kiyilmasina susuldu . Gorunki elbisede dahi araç izine raslana biliyormuş . Kim elbiseyi temizledi . Emniyette olan giysileri kim temizledi .

Eynesilde günlerce bir ay bekletilen giysiyi ortaya çıkartılan hakan müdüru hemen emekliye ayırdılar şimdi belli oluyor neden ekmekli ettikleri

Bu elbisedeki hasar incelemesi yapıla biliyormusta neden Ağustos 2019 kadar bekletilmiş .

Lütfen bu paylaşımı her yerde paylaşın . Yeni susturulma operasyonu yapılabilir"

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız