birgün

22° AÇIK

SPOR 16.08.2019 13:44

"Rojo Manchester United'a öfkeli, Fenerbahçe'ye gitmek istiyor"

The Times gazetesi, Everton'a transferi gerçekleşmeyen Marcos Rojo'nun United yönetimine öfkeli olduğunu ve kendisi için en iyi ihtimalin Fenerbahçe'ye gitmek olduğunu yazdı.

"Rojo Manchester United'a öfkeli, Fenerbahçe'ye gitmek istiyor"

Zanka transferiyle stoper bölgesinde yaşanan problemde bir nebze olsun rahatlayan Fenerbahçe'nin aynı mevkiye bir takviye daha yapması bekleniyordu.

Sarı Lacivertliler'in bu doğrultuda Manchester United'dan ayrılması beklenen Arjantinli savunmacı Marcos Rojo'yla ilgilendiği iddia edilirken Ada basınından konuyla ilgili gelen son haberler büyük heyecan yarattı.

Fanatik'ten Yunus Dilber'in haberine göre The Times gazetesi, okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde Everton'a transferi gerçekleşmeyen 29 yaşındaki futbolcunun United yönetimine öfkeli olduğunu ve kendisi için en iyi ihtimalin Fenerbahçe'ye gitmek olduğunu yazdı.

Gazete, Sarı Lacivertli yönetimin önümüzdeki günlerde oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna katmak için girişimlerde bulunacağını yazdı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız