birgün

4° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 10.12.2020 10:59

Rol için kilo veren ABD'li oyuncu George Clooney, hastaneye kaldırıldı

GQ dergisi tarafından 'Yılın İkonu' seçilen 59 yaşındaki ABD'li oyuncu George Clooney’nin hastaneye kaldırıldığı açıklandı.

Rol için kilo veren ABD'li oyuncu George Clooney, hastaneye kaldırıldı

ABD'li oyuncu George Clooney, yönetmenliğini de yaptığı ve yakında çıkacak 'The Midnight Sky' filmi için 12 kilo verince pankreatit şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

İngiliz haber sitesi Mirror'un aktardığına göre 'The Midnight Sky' filminde apokaliptik olaylardan kurtulan bir gökbilimciyi canlandıran ve rolü için 12 kilo veren Clooney, film üzerinde çalışmaya başlamasından 4 gün önce dayanılmaz mide ağrısı nedeniyle hastaneye

kaldırıldı.

Pankreatit teşhisi konan ve iyileşmesi haftalarca süren ünlü aktör, "Bence hızlı kilo vermek için çok fazla çabaladım ve muhtemelen kendime iyi bakamadım" diye konuştu.

Aynı zaman filmin yönetmenliğini de yapan Clooney, "İyileşmek birkaç hafta aldı ve bir yönetmen olarak kolay olmadı çünkü enerjiye ihtiyacınız var. Finlandiya'da bu buzulun üzerindeydik. Bu da çalışmayı çok daha zorlaştırdı. Ancak kesinlikle karakteri canlandırmada yardımcı oldu" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol