birgün

19° AZ BULUTLU

RTÜK incelemeye almıştı: Kimsesizler dizisinin ismi değiştirildi

RTÜK'e yapılan şikayet sonrası, FOX'un Kimsesizler dizisinin adı değiştirildi. Adı 'Çocukluk' olarak değiştirilen dizinin fragmanları yeniden paylaşıldı.

GÜNCEL 01.10.2020 12:09
RTÜK incelemeye almıştı: Kimsesizler dizisinin ismi değiştirildi
Abone Ol google-news

RTÜK'e yapılan şikâyet sonrası, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk'in yer aldıkları Kimsesizler dizisinin adı değiştirildi.

FOX TV, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'na (RTÜK) yapılan şikayetlerin ardından, 'Kimsesizler' dizisinin adını 'Çocukluk' olarak değiştirme kararı aldı.

Dizinin yeni ismi ile de fragmanlar yeniden paylaşıldı. Dizinin hikayesinde bir değişiklik yapmadıkların Faruk Aksoy açıklamıştı.

Medyatava'nın haberine göre; MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, 'Çocukluk' dizisi, 9 Ekim Cuma günü FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk üstlenirken; Gökyıldız’a Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor.

DİZİNİN KONUSU

Dizide; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlem ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir ve bu kardeşlik, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır…

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol