birgün

27° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 01.08.2021 13:28

"Şahin Akdemir'in ailesini ziyaret etmedi, ayağına getirtti"

"Şahin Akdemir'in ailesini ziyaret etmedi, ayağına getirtti"

Afet bölgesinde yangın felaketini yaşayan yurttaşlara çay atan AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, Marmaris’in Armutalan ilçesinde başlayan yangında itfaiyecilere motosikletiyle su taşırken hayatını kaybeden Şahin Akdemir’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu duyuruldu.

Söz konusu ziyarete ait olduğu öne sürülen fotoğraflar da AKP'nin Twitter hesabından paylaşıldı. Fotoğraflarda ziyaretin gerçekleştiği öne sürülen mekandaki cumhurbaşkanlığı forslu bayraklar merak uyandırdı.

CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ise verdiği bilgiyle bu merakı giderdi.

Karaca, "Ziyarette bulunmadı. Ayağına getirti. Bizzat tanığıyım..." diyerek Erdoğan'ın Akdemir'in ailesini adamları aracılığıyla yanına getirttiğini açıklamış oldu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol