birgün

20° AÇIK

SPOR 18.05.2021 16:09

Şampiyon Beşiktaş’tan kupa töreni açıklaması

Süper Lig’in şampiyonu Beşiktaş, yarın Vodafone Park’ta yapılacak kupa töreninin, koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle taraftarlardan yoksun olarak gerçekleştirileceğini duyurdu.

Şampiyon Beşiktaş’tan kupa töreni açıklaması

Süper Lig’in 2020-2021 sezonunu 84 puan ve averajla şampiyon tamamlayan Beşiktaş kulübü, 19 Mayıs (yarın) günü Vodafone Park’ta düzenleyeceği şampiyonluk kupası töreninin koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle taraftardan yoksun şekilde yapılacağını açıkladı.

Açıklamada, “Şerefimizle ve Hakkımızla kazandığımız şampiyonluğumuzu, en büyük destekçimiz olan taraftarlarımızla kutlayamayacak olmanın üzüntüsünü yaşıyor, gösterecekleri anlayış nedeniyle taraftarlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Siyah-beyazlı kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Süper Lig şampiyonu Futbol A Takımımızın yarın (19 Mayıs) Vodafone Park’ta kupasına kavuşacağı tören, dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında ne yazık ki taraftarlarımızdan yoksun olarak gerçekleştirilecektir.

Şerefimizle ve Hakkımızla kazandığımız şampiyonluğumuzu, en büyük destekçimiz olan taraftarlarımızla kutlayamayacak olmanın üzüntüsünü yaşıyor, gösterecekleri anlayış nedeniyle taraftarlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

Normalleşmenin başlangıcı ile birlikte şampiyonluk kupamızı taraftarlarımızla buluşturacağımızdan Camiamızın şüphesi olmasın.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol