birgün

-3° AZ BULUTLU

TEKNOLOJİ 14.01.2021 11:16

Samsung ABD Twitter hesabı, paylaşımı iPhone kullanarak yaptı

Samsung'un resmi ABD Twitter hesabı, Galaxy Unpacked etkinliği ile ilgili bir paylaşım yaparken şirket açısından büyük bir skandala imza attı. Yapılan tanıtım paylaşımın Samsung'un rakiplerinden olan iPhone'la yapıldığı ortaya çıktı.

Samsung ABD Twitter hesabı, paylaşımı iPhone kullanarak yaptı


Samsung'un resmi ABD Twitter hesabı, Galaxy Unpacked etkinliği ile ilgili bir paylaşım yaptı. Şirket, paylaşımda "Galaxy Unpacked" etkinliğinde Galaxy S21'i tanıtacağını açıkladı.

Kullanıcılara heyecanlı haberler sunmak için çalışıldığı ve takipçilerin ne gibi yenilikler beklediği sorularının yer aldığı paylaşımın altında, "Twitter for iPhone" yazan ayrıntıyla iPhone'la yapıldığı ortaya çıktı.

Yapılan paylaşımın altında Twitter for iPhone yazıyor oluşu, söz konusu hesap yöneticisinin bir iPhone sahibi olduğunu, paylaşımı da o iPhone aracılığıyla yaptığını gösteriyor.

Durumu fark eden yetkililer, paylaşımı derhal kaldırdı.

samsung-abd-twitter-hesabi-paylasimi-iphone-kullanarak-yapti-828998-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız