birgün

9° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 24.07.2018 13:40

'Sanat Performance' sahnesinde eğlence sürüyor

'Sanat Performance' sahnesinde eğlence sürüyor

Beyoğlu’nun yeni etkinlik mekanı “Sanat Performance” sahnesi sanat severleri en sevilen isimlerle buluşturmaya devam ediyor.

Beyoğlu’nun tarihi ve turistik mekanlarından biri olan Nevizade’de yer alan “Sanat Performance” sahnesi farklı müzikal yorumları açık havada dinleyicilerle bir araya getiriyor.

16 yaşından itibaren İstanbul'un çeşitli mekanlarında şarkı söylemeye başlayan caz ve blues sanatçısı Can Gox, 25 Temmuz Çarşamba gecesi “Sanat Performance” sahnesinde sevenleriyle bir araya gelecek.

Rap müziği kendine özgü dramatik yorumlamasıyla bilinen Ados, yeni albümü “Mizantrop” un Lansman Konserini 26 Temmuz Perşembe gecesi “Sanat Performance” sahnesinde gerçekleştirecek.

Pop müziğin sevilen ismi Tan Taşçı, 27 Temmuz Cuma gecesi “Sanat Performance” sahnesinde müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Türk alternatif rock müziğin Mtv ödüllü öncü gruplarından Manga, 28 Temmuz Cumartesi gecesi “Sanat Performance” sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Sınırsız müzik, eğlence ve coşku için şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız