birgün

17° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 28.07.2021 09:57

‘Saul Goodman’ karakterini canlandıran Bob Odenkirk sette fenalaşarak hastaneye kaldırıldı

Ünlü Breaking Bad dizisinde canlandırdığı Saul Goodman karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu Bob Odenkirk, ‘Better Call Saul’ dizisinin setinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

‘Saul Goodman’ karakterini canlandıran Bob Odenkirk sette fenalaşarak hastaneye kaldırıldı

DIŞ HABERLER SERVİSİ

"Better Call Saul” dizisinde Saul Goodman'ı canlandıran Bob Odenkirk, Salı günü dizinin New Mexico'daki setinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Odenkirk'e yakın olan ancak konu hakkında açıklama yapma yetkisi olmayan bir kişinin Associated Press'e verdiği bilgiye göre, 58 yaşındaki yıldız, geceyi set çalışanlarının çağırdığı ambulansla kaldırıldığı hastanede geçirdi.

Odenkirk'in fenalaşmasının neden kaynaklandığı ve hastanede ne kadar kalacağı kesin olarak belli değil.

"Breaking Bad" adlı dizinin öncülü niteliğinde olan "Better Call Saul" ekibi, üzücü olay gerçekleştiğinde, dizinin altıncı ve son sezonunun çekimleri için setteydi.

BETTER CALL SAUL DİZİSİNİN KONUSU

Better Call Saul dizisinin başlıca konusunu küçük çaplı bir avukat olan Saul Goodman karakterinin hayatı oluşturuyor. Dizinin odak noktasında olan Saul Goodman kendi halinde yaşayan ve avukatlık yapan birisidir.

Breaking Bad dizisinin öncesini anlatan dizide Saul Goodman'ın nasıl ahlak yoksunu bir adama dönüştüğü işlenmektedir. Her sezon farklı bir hikaye anlatılarak olaylar gelişmektedir.

2015 yılında yayın hayatına başlayan dizi 5 sezondur devam ediyor. Dizinin 6 sezon çekimlerine Los Angeles'ta başlandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol