birgün

33° AÇIK

GÜNCEL 20.06.2021 18:47

Sedat Peker’den Süleyman Soylu hakkında ‘dosya’ iddiası

Suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla ilgili iddialarına devam ediyor. Peker, Soylu’ya seslenerek, "Bütün çaldığın çırptığın ne varsa hepsinin dosyası önümde" dedi.

Sedat Peker’den Süleyman Soylu hakkında ‘dosya’ iddiası

Hakkında yakalama kararı çıkarılan suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla ilgili elinde dosyalar olduğunu iddia etti.

Peker Twitter hesabından, "süslü süleyman, özel günlere değer veren bir kişilik olduğum için bugün seninle ilgili bir paylaşım yapmayacağım. Ama şunu unutma, seni mahvedeceğim. Bütün çaldığın çırptığın ne varsa hepsinin dosyası önümde. Bu azap bitsin diye Yüce ALLAH’a yalvaracaksın ama bitirmeyeceğim" diye yazdı.

Yayınladığı videolarla siyaset-mafya-ticaret-medya ilişkilerine dair iddialarda bulunan ve gündem yaratan Sedat Peker, bir süredir video yayınlamaya ara vermesinin nedenini "Yüksek güvenlik riski taşıdığım için video paylaşımı yapamıyorum" diyerek açıklamıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol