birgün

13° PARÇALI BULUTLU

Sedat Peker'in eşi Özge Peker'den 'sabırlı olun' paylaşımı

Dijital tecrit uygulanan Sedat Peker'in eşi Özge Peker "Sabırlı olun, iyi şeyler bir anda olmuyor. Beklediğine deyeceğini zaman size ansızın gösterecektir" paylaşımında bulundu.

GÜNCEL 27.09.2022 20:24
Sedat Peker'in eşi Özge Peker'den 'sabırlı olun' paylaşımı
Abone Ol google-news

Emre Olur'un Türkiye'ye getirilmesinin ardından Birleşik Arap Emirlikleri'nde dijital tecrit uygulanan Organize Suç Örgütü lideri Sedat Peker sessizliğe bürünmüştü.

Açıklama eşi Özge Peker'den geldi.

Sedat Peker'in eşi Özge Peker, Instagram'dan yaptığı paylaşımla "Sabırlı olun, iyi şeyler bir anda olmuyor. Beklediğine deyeceğini zaman size ansızın gösterecektir" dedi.

Sedat Peker yaptığı paylaşımlarla Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Zehra Taşkesenlioğlu ve Ünsal Ban etrafında dönen rüşvet sarmalına ilişkin Saraya kadar dayanan bir dizi iddialarında bulunmuştu. Peker bir süredir paylaşım yapmıyordu.

En son Sedat Peker'in avukatı Ersan Barkın, Peker hakkında sadece ifadesi alınmak üzere çıkartılan yakalanma emrinin Interpol tarafından 'tüm dünyada aranıyor' biçiminde kırmızı bültene çevrildiği bilgisini vermişti

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol