birgün

28° AZ BULUTLU

Show TV’de Genel Müdür değişti

Dört yıldır Ciner Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Show TV’nin Genel Müdürlüğü’nü yürüten Suavi Doğan, görevinden ayrılıyor. Yerine ise grubun Kurumsal İletişim Direktörü Esra Baydar atandı

MEDYA 26.12.2019 11:33
Show TV’de Genel Müdür değişti
Abone Ol google-news

Ciner Medya Grubu çatısı altında yayın yapan Show TV’de üst düzey değişiklik yapıldı.

Medyakoridoru‘nun kanal kaynaklarından edindiği bilgiye göre; 2015’ten bu yana kanalın Genel Müdürlüğü’nü yürüten Suavi Doğan‘ın kanalla yolları ayrıldı.

Doğan, çalışma arkadaşlarına böyle veda etti:

“Değerli çalışma arkadaşlarım

Geçtiğimiz 5 yıl boyunca sizlerle birlikte çalışmak benim için büyük gururdu.

Şimdi olduğum yerden geriye dönüp bakınca, temposu çılgınca geçen bu muhteşem yıllarda sizlerle beraber yaptığım bu eşsiz yolculuğun hayatımın en kıymetli tecrübesi olduğunu daha net görüyorum.

Bunca çabanın sonunda Show TV’nin geldiği noktayı görünce gurur duymamak mümkün değil.

Ancak bazen vites küçültmek gerekiyor ve ben tam da bu noktadayım.

Şimdi dışarıdan bir seyirci olarak Show TV’yi takip edip, kanalın yeni başarılarıyla gururlanıp ben de oradaydım demek zamanı.

25 yıl boyunca çeşitli zamanlarda hem yapımcı hem de yayıncı olarak hizmet ettiğim ve beni bir televizyoncu olarak inanılmaz geliştiren bu kurumun soyağacında adımın olmasının benim için büyük bir onur olduğunu bilmenizi isterim.

Bu vesile ile sadece Show TV değil, 12 yıllık Ciner Yayın Holding maceramın her döneminde yolumu açan ve desteğini bir gün bile eksik hissetmediğim Sayın Didem Ciner’e saygı ve sevgilerimi sunmak isterim. Benim için unutulmaz yıllardı. Hatalarım olduysa affola.

Bizlere böyle bir çalışma alanı yarattığı ve teslim ettiği için Sayın Turgay Ciner’e saygılarımı iletiyorum. Sayelerinde buradan, zihnimde dünya kadar tecrübeyle ayılıyorum.

Ayrıca her zaman bize hoşgörüyle yaklaşıp, tecrübelerini esirgemeyen Sayın Kenan Tekdağ’a da çok teşekkür ederim.

Ve sevgili ekibim,

Ne olduysa beraber oldu, ne yaptıysak beraber yaptık. İyi gün de bizim kötü gün de.

Bayrağı devrettiğim sevgili arkadaşlarım Sn. Aynur Demirtaş ve Sn. Esra Baydar ile benimle yakaladığınız uyumu yakalayacağınızdan ve onlarla beraber yeni fenomenler yaratacağınızdan en ufak bir şüphem yok.”

YENİ GENEL MÜDÜR ESRA BAYDAR

show-tv-de-genel-mudur-degisti-667013-1.

Doğan’ın yerine ise Ciner Medya Genel Koordinatörü Didem Ciner’in sağ kolu ve grubun Kurumsal İletişim Direktörü Esra Baydar atandı.

Didem Ciner, kanaldaki yeni atamayı kurum içi yolladığı bir yazışma ile böyle duyurdu:

show-tv-de-genel-mudur-degisti-667014-1.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun