birgün

17° AÇIK

Sıra beklemek istemediği için doktorun burnunu kırdı

Bolu’da, göz muayenesi için eşiyle birlikte gittiği hastanede sıra beklemek istemeyen Y.E.D., yumruk attığı göz doktoru Emre B.’nin burnunu kırıldı. Y.E.D. isimli kişi gözaltına alındı.

GÜNCEL 23.12.2021 16:38
Sıra beklemek istemediği için doktorun burnunu kırdı
Abone Ol google-news

Bolu’da, göz muayenesi yaptıracak olan eşiyle birlikte hastaneye giden Y.E.D, sıra beklemek istemedikleri için göz doktoru Emre B.’ye yumruklu saldırıda bulunarak burnunu kırdı.

Göz muayenesi olacak eşiyle birlikte Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden Y.E.D.’nin eşi sıra beklemek istememesi üzerine poliklinikte bulunan hemşirelerle tartıştı. Eşinin tartıştığını duyan Y.E.D., muayene odasına girerek göz doktoru Emre B.’ye yumruklu saldırıda bulundu. Emre B.’nin yüzüne aldığı darbeyle burnu kırıldı.

Saldırının ardından hastanenin özel güvenlik ekipleri, şahsı dışarı çıkararak durumu polis ekiplerine bildirdi. Emre B.’nin şahıstan şikayetçi olması üzerine Y.E.D., gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Saldırıya uğrayan Doktor Emre B., “Şahıs, 'Parasını biz veriyoruz. Bizi muayene edeceksiniz' diye konuştu sırasını beklemeden. Diğer hastalara da saygı göstermediler. Diğer hastalar da rahatsız oldu. Daha sonra hastanenin güvenlikleri hastayı çıkarırken kadın hala, 'Parasını biz veriyoruz, bakacaksınız tabi' dedi. Ben de o sırada, 'Buyurun, dışarıya çıkar mısınız' dedim. O esnada kadının yanındaki erkek şahıs bana vurdu. Burnuma yumruk attı. Burnumda kırık var. İstirahat raporu aldım. Diğer hastalarımız da mağdur oldu bu durumdan. Biz de şikayetçi olduk. 'Beyaz kod' verdik” ifadelerini kullandı.

(İHA)

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol