birgün

26° AÇIK

KADIN 20.11.2019 21:39

Şişli'de bir kadına cinsel saldırıda bulunan erkek tutuklandı

Şişli'de bir kadına cinsel saldırıda bulunan erkek tutuklandı

Şişli'de İ.Ü. adlı kadına cinsel saldırıda bulunan İkram Ç. çıkarıldığı mahkemede "Nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs" gerekçesiyle tutuklandı.

Şişli'de bulanan Feriköy Mezarlığı'ndan kadın çığlıkları duyan akaryakıt istasyonu çalışanları, yolun kenarında bulunan tabelaların altında İ.Ü ile karşılaştı. Kadını istasyona getiren çalışanlar, kadına akaryakıt istasyonunun personel kıyafetlerinden verdi. Polis ekipleri tarafından ifadesine başvurulmak üzere emniyete götürülen İ.Ü.'nün şikayeti üzerine kaza yaptığı aracını olay yerinde bırakarak kaçan İkram Ç. polis tarafından kısa sürede yakalandı.

Polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen İkram Ç. çıkarıldığı mahkemede "Nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs" gerekçesiyle tutuklandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol