birgün

16° AÇIK

SOL Parti'den Adana'da 'Karanlıktan çıkış yolları' paneli

SOL Parti Adana İl Örgütü, “Tarikat karanlığında çıkış yolları, olasılıklar, sorumluluklar” başlığı ile Selman-ı Park Kültür Merkezi'nde, 18 Aralık Pazar günü saat 14.00'te panel düzenleyecek. Panele Oğuzhan Müftüoğlu, İlhan Cihaner ve Feray Aytekin Aydoğan konuşmacı olarak katılacak.

GÜNCEL 16.12.2022 14:14
SOL Parti'den Adana'da 'Karanlıktan çıkış yolları' paneli
Abone Ol google-news

SOL Parti Adana İl Örgütü, Türkiye’nin tarikat ve cemaat karanlığından çıkış yollarının konuşulacağı “Tarikat karanlığında çıkış yolları, olasılıklar, sorumluluklar” başlıklı bir panel düzenliyor.

Adana'da Selman-ı Park Kültür Merkezi'nde, 18 Aralık saat 14.00’te gerçekleştirilecek olan panele Oğuzhan Müftüoğlu, İlhan Cihaner ve Feray Aytekin Aydoğan konuşmacı olarak katılacak.

KARANLIKTAN ÇIKIŞ YOLLARI

Katılımcıların tarikatlar, yargı müdahaleleri gibi gündemlere karşı toplumsal muhalefetin sorumluluklarının yanı sıra, kritik eşikteki olasılıklar ve solun tavrını tartışacağı panel halka açık gerçekleşecek.

SOL Parti’nin sosyal medya hesabından panele ilişkin yapılan paylaşım şöyle:

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol