birgün

5° AÇIK

GÜNCEL 17.12.2020 14:47

SOL TV ‘Söyleşiler’de 19-20 Aralık programı belli oldu

SOL TV’de Söyleşiler programının 19-20 Aralık programı belli oldu. SOL TV ‘Söyleşiler’de 19-20 Aralık tarihlerinde İbrahim Varlı, Mustafa Sönmez, Dr. Güray Kılıç ve Timur Soykan yer alacak.

SOL TV ‘Söyleşiler’de 19-20 Aralık programı belli oldu

SOL TV, 19-20 Aralık söyleşileriyle, koronavirüs salgınından dış politikaya, siyasetten ekonomik kriz ve emekçilere kadar birçok konuda söyleşilerle, izleyicilerinin karşısında olacak.

SOL TV Söyleşiler programı, 19-20 Aralık’ta BirGün gazetesi Yayın Koordinatörü İbrahim Varlı, İktisatçı Mustafa Sönmez, İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu üyesi Dr. Güray Kılıç ve BirGün gazetesi yazarı Timur Soykan’ı ağırlayacak.

Programlar, 19 Aralık saat 19:00’da İbrahim Varlı’nın, Biden sonrası ABD politikaları ve Türkiye isimli söyleşisiyle başlayacak. İzleyiciler yine 19 Aralık saat 21:00’da Mustafa Sönmez’in ‘Derinleşen Krizde Emekçiler ve Çözüm’ söyleşini izleyebilecek.

SOL TV 20 Aralık Pazar günü ise, Dr. Güray Kılıç’ın ‘Salgında Sağlık Krizi: Neredeyiz, Şimdi Ne yapmalı’ isimli söyleşisiyle izleyiciyle buluşacak. Programlar, 20 Aralık saat 21:00’de Timur Soykan’ın ‘Zindaşti Olayı ve Baronlar Savunması’ adlı söyleşisiyle son bulacak.

Söyleşiler SOL TV YouTube kanalında planlanan gün ve saatte yayına girecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol