birgün

2° AZ BULUTLU

Şort giydiği için kadına tekme atan saldırgan Erdoğan gönüllüsü çıktı

GÜNCEL 18.09.2016 12:36
Şort giydiği için kadına tekme atan saldırgan Erdoğan gönüllüsü çıktı
Abone Ol google-news

İstanbul Maslak'ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan 35 yaşındaki Abdullah Çakıroğlu'nun sosyal medya sitesi Facebook üzerinden yaptığı paylaşımlar ortaya çıktı.

sol.org.tr'de yer alan habere göre "Giydiği şort ortama uygun değildi. Bu nedenle sinirlenip hareketi yaptım" diyerek gerçekleştirdiği saldırıyı savunan Çakıroğlu'nun, "Erdoğan Gönüllüleri" isimli sayfadan paylaşım yaptığı görüldü.

"Şeriatçı Mücahide" isimli bir sayfadan, "Açık gezen kadın karımdır" yazılı bir paylaşımı, kendi sayfasında paylaştığı görülen Çakıroğlu'nun, sıklıkla Menzil tarikatına ait sayfalardan paylaşımlar yaptığı da görüldü.

Gözaltına alınan 35 yaşındaki Abdullah Ç. ilk ifadesinde, "Giydiği şort ortama uygun değildi. Bu nedenle sinirlenip hareketi yaptım" demişti.

sort-giydigi-icin-kadina-tekme-atan-saldirgan-erdogan-gonullusu-cikti-186953-1.sort-giydigi-icin-kadina-tekme-atan-saldirgan-erdogan-gonullusu-cikti-186954-1.sort-giydigi-icin-kadina-tekme-atan-saldirgan-erdogan-gonullusu-cikti-186955-1.sort-giydigi-icin-kadina-tekme-atan-saldirgan-erdogan-gonullusu-cikti-186956-1.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol