birgün

10° PARÇALI BULUTLU

South Park yeni sezonuyla geri dönüyor

Dünya üzerinde en çok izlenen animasyon serilerinden biri olan South Park'ın 25. sezonu 6 yeni bölümle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

KÜLTÜR SANAT 19.01.2022 15:17
South Park yeni sezonuyla geri dönüyor
Abone Ol google-news

Comedy Central, ilk kez 1997 yılında piyasaya sürülen animasyon serisi South Park'ı 25. sezonunu altı yeni bölümle başlatacak.

Eylül 2020 ve Mart 2021'de 24. sezon olarak iki bağımsız özel bölümü yayınlayan dizi, en son 2019'da tam bir sezon olarak yayınlandı. Paramount Plus ayrıca, "South Park" dünyasında geçen iki filmi de yakın zamanda yayınlanmıştı.

Ağustos ayında, “South Park”ın ortak yaratıcıları Matt Stone ve Trey Parker, gösteriyi 30. sezona taşımak için 900 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Anlaşma, dizi uzantısına ek olarak, yakın zamanda piyasaya sürülen “Post COVID” ve “Post COVID: The Return of COVID” başlıkları da dahil olmak üzere Paramount Plus için yapılmış 14 “South Park” filmini içeriyor.

“South park”ın yeni bölümleri prömiyerden sonra SouthPark.cc.com, CC.com ve Comedy Central uygulamasında yayınlanacak. Parker ve Stone, Anne Garefino ve Frank C. Agnone II ile birlikte “South Park”ın yapımcılığını üstlendi. Eric Stough, Adrien Beard, Bruce Howell ve Vernon Chatman baş yapımcılar. Christopher Brion, South Park Digital Studios'un yaratıcı yönetmeni.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol