birgün

18° AÇIK

SİYASET 26.05.2021 09:52

Soylu'nun danışmanından sert sözler: İçimizdeki beyinsizler...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun danışmanı Mahzar Yıldırımhan, suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddiaları hakkında 'İçimizdeki beyinsizler' ifadesini kullanarak sert sözler söyledi. Yıldırımhan, "Ödleklikleri iki satır bile yazmalarına engel olanlar gölge etmesinler yeter" dedi.

Soylu'nun danışmanından sert sözler: İçimizdeki beyinsizler...

Fethullah Gülen'e övgüler dizdiği paylaşımlarının gündem olmaının ardından geçtiğimiz günlerde hesabını kapatan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun danışmanı Mazhar Yıldırımhan, "İçimizdeki beyinsizler" diyerek sert açıklamalarda bulundu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkındaki iddiaları gündemdeki yerini korurken, Soylu^nun danışmanı Yıldırımhan'dan dikkati çeken paylaşımlar geldi.

Paylaşımında "İçimizdeki beyinsizler" ifadesini kullanan Yıldırımhan, "Ödleklikleri iki satır bile yazmalarına engel olanlar gölge etmesinler yeter" dedi.

Yıldırımhan'ın Twitter hesabından yaptığı açıklamanın tamamı şöyle:

"Türkiye üzerindeki sistematik saldırının planı siyonistler tarafından hazırlanıp, Suudi ve BAE istihbaratına taşore edildi. Konuşturulan şahıs bir plan üzerinden kullanılıyor. Bu gerçeği herkes görüyor. Nihai hedef Türkiyeyi bölmektir.Mesele asla şahıslar değildir. Bu kirli oyundur.

Kirli oyun üzerinden önce hedef kişiler tasfiye edilecek,sonra büyük bir fitne ile Türkiyenin bekasına saldırılacak. Sessiz kalmak bu plana hizmet etmek olur. Tayyip Erdoğan küresel hedeftir. Önce etrafını sonra Türkiyeyi düşürecekler. Bu oyunu bozmalıyız.

Türkiyeyi bölme planında küreselcilere söz verenler var.Bunların kim olduğu çok açık. BAE istihbaratının elinde esir olan şahıs bu plana hizmet ettiriliyor. Planı yapan Rubin isimli siyonist bu esiri vatanına ihanet aparatı yapmış. Onu Balkanlara, Fasa ve BAEye götüren de aynı güç.

İçimizdeki beyinsizlerin sen ben kavgası da küreselcilerin aparatı olmaya yol açar. Büyük resmi görmeyen ahmaklara laf yetiştirmeye çalışmak beyhude bir çabadır. Ödleklikleri iki satır bile yazmalarına engel olanlar gölge etmesinler yeter. Bu milletin ferasetli evlatları var!!.."

soylu-nun-danismanindan-sert-sozler-icimizdeki-beyinsizler-880161-1.

soylu-nun-danismanindan-sert-sozler-icimizdeki-beyinsizler-880162-1.

GÜLEN PAYLAŞIMLARI GÜNDEM OLMUŞTU

Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Musab Turan'ın Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili yönelttiği soruya Soylu'nun danışmanı Mazhar Yıldırımhan'dan tepki gelmişti.

Yıldırımhan, ikinci açıklamasının ardından Fethullah Gülen paylaşımlarının ortaya çıkması üzerine Twitter hesabını kapatmıştı.

soylu-nun-danismanindan-sert-sozler-icimizdeki-beyinsizler-880163-1.

soylu-nun-danismanindan-sert-sozler-icimizdeki-beyinsizler-880164-1.

soylu-nun-danismanindan-sert-sozler-icimizdeki-beyinsizler-880165-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol