birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

Süheyl ve Behzat Uygur'dan yeni oyun: Hey Gidi Günler

Süheyl ve Behzat Uygur’un sahnede olacağı “Hey Gidi Günler- Şarkılı İnteraktif Komedi”  11-12 Mart’ta Antalya Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde izleyiciyle buluşacak.

KÜLTÜR SANAT 06.03.2021 13:15
Süheyl ve Behzat Uygur'dan yeni oyun: Hey Gidi Günler
Abone Ol google-news

Süheyl Uygur ve Behzat Uygur, Yeni Oyunları “Hey Gidi Günler- Şarkılı İnteraktif Komedi” ile 11-12 Mart 2021'de Antalya Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde sahnede olacak.

Antalya Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde “30 yıllık sahne tecrübelerinin, kimi zaman bol kahkahalı, kimi zaman hüzünlü anılarını paylaşma zamanı geldi” diyen Süheyl Uygur ve Behzat Uygur, yeni oyunları "Hey Gidi Günler Şarkılı İnteraktif Komedi" ile tiyatro severlerle buluşuyor.

Zaman zaman izleyicilerin de dâhil olduğu interaktif bir eğlenceye dönüşen oyun, ilk gösterimini, Antalya'da Antalya Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde yapacak. 11-12 Mart 2021 Saat 18.00'de Antalya Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan “Hey Gidi Günler- Şarkılı İnteraktif Komedi"nin bilet fiyatları 15 TL ve 20 TL olarak belirlendi.

TC Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla sanatseverlerle buluşan “Hey Gidi Günler- Şarkılı İnteraktif Komedi" oyununun biletleri biletinial.com'dan temin edilebilir.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol