birgün

24° AÇIK

YAŞAM 30.05.2020 18:55

Süper kahraman olmak için kendilerini örümceğe ısırtıp hastanelik oldular

Süper kahraman olmak için kendilerini örümceğe ısırtıp hastanelik oldular

BİRGÜN DIŞ HABERLER SERVİSİ

Bolivya’da üç çocuk, Örümcek Adam’ın güçlerine sahip olabilmek için karadulların (zehirli bir örümcek türü) kendilerini ısırmasına izin verdi ve hastanelik oldu.

New York Post’un Telemundo’dan aktardığı habere göre, 8, 10 ve 12 yaşlarındaki üç kardeş Bolivya’nın Chayanta şehrinde keçi sürülerinin geçişi esnasında bir karadul buldu. Kardeşler süper güçlere sahip olacakları düşüncesiyle örümceği üçünü de ısırana kadar sopayla dürttü. Anneleri üç erkek kardeşi ağlarken buldu ve acil olarak hastaneye götürdü. Çocuklar yüksek ateş ve kas ağrıları nedeniyle hastanede bir süre yattı.

Hastanede tedavi gören çocuklar bir hafta sonra taburcu edildi.

super-kahraman-olmak-icin-kendilerini-orumceg-isirtip-hastanelik-oldular-737769-1.

Kaynak

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız