birgün

27° PARÇALI BULUTLU

SPOR 10.07.2020 14:41

TFF açıkladı: Üst klasman bir hakemin Covid-19 testi pozitif çıktı

TFF, üst klasman bir hakemin koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Açıklamada, 14 gün boyunca izolasyon sürecinin devam edeceği belirtildi

TFF açıkladı: Üst klasman bir hakemin Covid-19 testi pozitif çıktı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), üst klasman bir hakemin yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.

TFF Sağlık Kurulu'ndan yapılan açıklama şöyle:

"Üst Klasman hakemlerimizden birinin 09.07.2020 Perşembe günü yapılan rutin Covid-19 PCR testi sonucu pozitif çıkmıştır.

Hakemimizin herhangi bir semptom göstermemesine rağmen talimatlar gereği tedbir amaçlı karantinaya alınarak tedavisine başlanmıştır. 14 gün boyunca izolasyon süreci devam edecek olan hakemimizin yapılacak tüm tetkik ve testleri yakından takip edilecektir."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız