Türkiye Komünist Hareketi tarafından düzenlenen ‘Yeni Bir Cumhuriyet Konferansları’, İstanbul’da gerçekleştirilecek 3 konferansla başlıyor.

TKH’nin ‘Yeni Bir Cumhuriyet Konferansları’ başlıyor

Türkiye Komünist Hareketi’nin (TKH) duyurduğu “Karanlıktan Aydınlığa Türkiye’nin Seçeneği Ne Olmalı?” başlığıyla gerçekleşecek olan “Yeni Bir Cumhuriyet Konferansları” başlıyor.

Türkiye Komünist Hareketi, geçtiğimiz günlerde emekten, laiklikten ve bağımsızlıktan yana “İnsanca yaşam, eşitlikçi bir düzen için Yeni Bir Cumhuriyet Programı”nı yayınlamış ve çalışmalarına başlamıştı.

Program dahilinde planlanan konferansların ilk üçü İstanbul’da gerçekleşecek.

İlk olarak 31 Ekim Pazar günü saat 14.00’de Çekmeköy Yeşilyurt Düğün Salonu’nda gerçekleşecek olan konferans, Yeni Ülke Dergisi Yazarı Ekim İsmi, OdaTv Haber Müdürü Fethi Yılmaz ve BirGün Gazetesi Haber Koordinatörü İbrahim Varlı’nın katılımıyla gerçekleşecek.

tkh-nin-yeni-bir-cumhuriyet-konferanslari-basliyor-937278-1.

İkinci olarak planlanan konferans ise, 7 Kasım Pazar Günü saat 16.00’da Kartal’da gerçekleşecek. Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde olacak bu konferansın katılımcıları ise, Gazeteci -Yazar Atilla Özsever, Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, TKH MK üyesi Kurtuluş Kılçer olacak.

tkh-nin-yeni-bir-cumhuriyet-konferanslari-basliyor-937279-1.

Konferanslar dizisinin üçüncüsü, Kadıköy`de Gazeteci Barış Pehlivan, Gazeteci Barış Terkoğlu ve TKH MK Üyesi Kurtuluş Kılçer’in katılımı ile 13 Kasım Cumartesi günü saat 19:00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Büyük Salon’da yapılacak.

tkh-nin-yeni-bir-cumhuriyet-konferanslari-basliyor-937280-1.