birgün

12° AÇIK

EĞİTİM 29.11.2020 12:29

Tokat'ta anaokullarında uzaktan eğitime geçildi

Tokat'ta 30.11.2020 - 04.01.2021 tarihleri arasında resmi anaokulu ve anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretim faaliyetleri uzaktan eğitim yoluyla sürdürülecek.

Tokat'ta anaokullarında uzaktan eğitime geçildi

Tokat'ta artan korona vakalarına karşı yeni tedbirler uygulamaya geçiriliyor. İstanbul'un ardından Tokat'ta da anaokullarında uzaktan eğitime geçildi.

Tokat il genelindeki resmi anaokulu, anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretimin faaliyetlerinin uzaktan eğitim ile yapılacağını bildirildi.


Tokat Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İl genelinde Covid-19 salgınının seyri dikkate alınarak 30.11.2020 - 04.01.2021 tarihleri arasında resmi anaokulu ve anasınıfları ile uygulama sınıflarında eğitim-öğretim faaliyetlerinin uzaktan eğitim yoluyla sürdürülmesine karar verilmiştir”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız