birgün

23° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 27.01.2020 19:44

‘Toplumsal muhalefet ve müzik’ paneli Kadıköy’de

‘Toplumsal muhalefet ve müzik’ paneli Kadıköy’de

Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat İçin Vakıf (TAKSAV) İstanbul Şubesi, ‘Dünden Bugüne Toplumsal Muhalefetin Dili’ adını verdiği paneller serisine ‘müzik’ ile devam ediyor.

Sanatın farklı disiplinlerinde işlenecek paneller serisinin ikincisi müzik olacak. Müzisyenler Nejat Yavaşoğulları, Diler Özer ve Ozbi ile müzik tarihçisi Murat Meriç’in konuşmacı olacağı panel 30 Ocak Perşembe akşamı Kadıköy’de Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ücretsiz olan panel saat 19.30’da başlayacak.

‘Dünden Bugüne Toplumsal Muhalefetin Dili’ panel serisinin ilki edebiyattı. Panellerin devamında, toplumsal muhalefetin yansıması sinema, tiyatro ve mizah için de ayrı oturumlarda incelenecek.

toplumsal-muhalefet-ve-muzik-paneli-kadikoy-de-680438-1.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız