birgün

18° AZ BULUTLU

GÜNCEL 30.09.2020 17:01

Trabzon Emniyet Müdürü: Onlarca hilal bıyıklı bozkurdum Karabağ'a gitmeyi bekliyor

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper, onlarca hilal bıyıklı bozkurdunun Karabağ'a gitmek üzere kendisinden talimat beklediğini söyledi.

Trabzon Emniyet Müdürü: Onlarca hilal bıyıklı bozkurdum Karabağ'a gitmeyi bekliyor

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper, Karabağ ile ilgili "Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum da 'Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar. Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar" ifadelerini kullandı.

Azerbaycan ile Ermenistan arasında Karabağ nedeniyle çıkan çatışmalar 3 gündür sürüyor.

Emniyet Müdürü Alper, nikah şahitliği yaptığı düğün töreninde şöyle konuştu:

"Bugün benim bir evladımın, bir yiğidimin, hilal bıyıklı bozkurdumun nikâhına geldim. Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum da 'Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar. Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar. Özel harekât şubesi öyle bir şubedir ki buradaki yiğitler, buradaki aslanlar şimşek gibi çakar, sel gibi coşar, huduttan hududa yol bulup koşar, cepheden cepheye yeri geldiği zaman sorar. Bu evlilik de hayırlı olsun, bu evlilikten doğacak Asenalar, Alperenler de bizden sonra bayrağı devralacak inşallah."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız