birgün

19° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 15.08.2020 18:23

Trabzonspor'da bir futbolcunun daha koronavirüs testi pozitif çıktı

Trabzonspor, bir futbolcusunda daha koronavirüs tespit edildiğini açıkladı. Yapılan açıklamada, testi pozitif çıkan oyuncunun ev izolasyonuna alınarak tedavisine başlandığı belirtildi.

Trabzonspor'da bir futbolcunun daha koronavirüs testi pozitif çıktı

Trabzonspor Futbol Takımı'nda bir oyuncunun daha yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığı açıklandı. Yapılan açıklamada, Covid-19 testi pozitif çıkan oyuncunun ev izolasyonuna alındığı ve tedavisine başlandığı ifade edildi.

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada, "Futbol A takımımızda dün bir oyuncumuzun COVID 19 testinin pozitif çıkmasının ardından aynı şikayetlerle PCR testi yaptıran bir başka oyuncumuzda da COVID 19 pozitif tespit edilmiş olup oyuncumuz ev izolasyonuna alınarak tedavisine başlanmıştır" ifadeleri kullanıldı.

Trabzonspor dün bir futbolcusunun koronavirüse yakalandığını duyurmuş ve "Trabzon’da bulunan Futbol A takımımızdaki bir oyuncumuzun, COVID-19 belirtileri hissetmesi nedeniyle yaptırdığı PCR testi pozitif çıkmıştır. Genel sağlık durumu iyi olan futbolcumuz ev izolasyonuna alınmış ve tedavisine başlanmıştır" açıklamasını yapmıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız