birgün

16° KAPALI

TÜBİTAK'ta görevli Doç. Dr. Dilek Dündar Erbahar evinde ölü bulundu

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi'nde başuzman araştırmacı Doç. Dr. Dilek Dündar Erbahar, Tuzla'daki evinde ölü bulundu. Doç. Dr. Erbahar’ın, boşanma aşamasında olduğu eşine not bırakıp yaşamına son verdiği öne sürüldü.

GÜNCEL 01.11.2021 13:44
TÜBİTAK'ta görevli Doç. Dr. Dilek Dündar Erbahar evinde ölü bulundu
Abone Ol google-news

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Marmara Araştırma Merkezi Malzeme Enstitüsü Sensör Teknolojileri Proje Grubu'nda başuzman araştırmacı olarak görev yapan Doç. Dr. Dilek Dündar Erbahar, Tuzla’da bir sitede bulunan evinde ölü bulundu.

İNTİHAR İDDİASI

Erbahar'ın 30 Ekim tarihinde boşanma aşamasında olduğu eşine bir not bıraktığı ve yaşamına son verdiği iddia edildi. Erbahar'ın ölümüyle ilgili incelemenin sürdüğü belirtildi.

DHA-İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol