birgün

14° AÇIK

BİRGÜN EGE 12.04.2021 16:05

Tunç Soyer duyurdu: Kent Ekmek büfelerinde pide 1,5 TL'den satılacak

İzmir'de Kent Ekmek büfelerinde Ramazan ayı boyunca 250 gramlık pide 1.5 TL, 250 gramlık ekmek ise 1.25 TL'den satılacak. Tunç Soyer, "Bu zorlu dönemde vatandaşımızın bütçesine katkıda bulunmaya devam ediyoruz" dedi.

Tunç Soyer duyurdu: Kent Ekmek büfelerinde pide 1,5 TL'den satılacak

BirGün EGE

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ramazan ayı boyunca 250 gramlık pidenin 1.5 TL, 250 gramlık ekmeğin ise 1.25 TL üzerinden Kent Ekmek büfelerinden satın alınabileceğini duyurdu.

Soyer, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bu zorlu dönemde vatandaşımızın bütçesine katkıda bulunmaya devam ediyoruz" dedi.

"Ramazan ayı boyunca 250 gramlık pide 1.5 TL, 250 gramlık ekmek ise 1.25 TL üzerinden Kent Ekmek büfelerimizden satın alınabilecek" diyen Soyer, "İzmir'imize sağlıklı ve bütçe dostu ekmeği sunmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kent Ekmek üretmeyi planladığı günlük 15 bin pideyi 60 Kent Ekmek Satış Büfesi'nde satışa sunacak.

Pideler büfelerden 11.00-18.00 saatleri arasında satın alınabilecek. Üretilen ekmek ve pidelerde, un, su, tuz ve maya kullanılıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Grand Plaza A.Ş'ye bağlı Kent Ekmek Fabrikası’nda ayrıca beyaz, kepekli ve glütensiz ekmek üretiliyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol