birgün

23° SAĞANAK

Tunca Nehri'nde bir erkeğe ait cansız beden bulundu

Edirne'de Tunca Nehri'nde kimliği belirsiz bir erkeğe ait cansız beden bulundu. Sudan çıkarılan cansız beden, savcılığın incelemesinin ardından otopsi için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna götürüldü.

GÜNCEL 04.07.2022 17:37
Tunca Nehri'nde bir erkeğe ait cansız beden bulundu Fotoğraf: DHA
Abone Ol google-news

Edirne'de, polis Tunca Nehri'nde, tarihi Tunca Köprüsü'nün yakınındaki çay bahçesinin bulunduğu alanda, suyun üzerinde bir cansız beden olduğu ihbarı aldı.

Olay yerine gelen ekipler tarafından, üzerinden kimliği olmayan bir erkeğe ait cansız beden sudan çıkarıldı. Cansız beden avcılık incelemesinin ardından otopsi için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol