birgün

17° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 10.07.2021 12:35

Türkiye'nin NFT platformunda yapılan ilk üniversite öğrencileri sergisi, CROP’21 gösterimde

Türkiye'nin NFT platformunda yapılan ilk üniversite öğrencileri sergisi, CROP’21 gösterimde

Türkiye'de ilk NFT platformunda yapılan üniversite öğrencileri sergisi olma özelliği taşıyan Istanbul Arel Üniversitesi sergisi tüm platformlarda gösterimde.

Istanbul Arel Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Öğrenci İşleri Sergisi 2021 yılında, CROP’21 Online Eğitim Edisyonu ile, Sosyal Medya Platformları yanında doğaya saygılı TEZOS(XTZ) blokzinciri üzerinde NFT olarak hazırlanıyor.

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinin eğitim yılı içerisinde yaptıkları işlerden oluşan sergide, ilk kez bu yıl eklenen “Mezunlarımızdan” kategorisinde ise, bölüm mezunlarının 2020 - 2021 yıllarında geliştirdikleri portfolyolarından seçme işler sunulacak.

Sergi 21 Haziran 2021 Tarihinde tüm platformlarda gezilebilecek.

Sergi Adresleri:

• CROP21.online
• Instagram - @arelgitx
• Facebook/@crop21
• YouTube - tiny.cc/arelgitx

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol