birgün

11° PARÇALI BULUTLU

KADIN 30.12.2020 01:03

Uğur Dönmez isimli erkek, annesi Vesile Dönmez’i öldürdü

Antep'in İslahiye ilçesinde Uğur Dönmez, evde rehin aldığı annesini pompalı tüfekle öldürdü.

Uğur Dönmez isimli erkek, annesi Vesile Dönmez’i öldürdü

Antep’in İslahiye ilçesinde yaşayan Uğur Dönmez, annesi Vesile Dönmez’i pompalı tüfekle rehin aldı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin ‘teslim ol’ çağrılarını reddeden Uğur Dönmez, Vesile Dönmez’i öldürdü.

İHA’da yer alan habere göre, şizofreni hastası olduğu ve 15 gündür ilaçlarını kullanmadığı iddia edilen Uğur Dönmez, annesi Vesile Dönmez'i pompalı tüfekle rehin aldı. Dönmez ailesinin yaşadığı evin bulunduğu bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. İçeriden gelen silah sesi üzerine odaya giren ekipler, anneyi yerde hareketsiz buldu.

Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Vesile Dönmez'in yaşamını yitirdiğini tespit etti. Vesile Dönmez, savcılığın yaptığı inceleme sonrası otopsi için morga kaldırıldı.

Gözaltına alınan Uğur Dönmez'in emniyette sorgulanmasına başlandığı belirtildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol