birgün

10° PARÇALI BULUTLU

ultrAslan'dan Burak Elmas'a istifa çağrısı

Galatasaray'ın Trabzonspor'a 2-1 yenildiği maçın ardından bir tepki de taraftar grubu ultrAslan'dan geldi.

SPOR 24.01.2022 00:45
ultrAslan'dan Burak Elmas'a istifa çağrısı
Abone Ol google-news

Trabzonspor’a 2-1 mağlup olduğu maçın ardından Galatasaray'ın taraftarları yönetime tepki gösterdi. Protokol tribünü çıkışına gelen sarı kırmızılı taraftarlar, “Yönetim istifa” ve “Koskoca kulübü rezil ettiniz” tezahüratlarında bulundu.

Galatasaraylı taraftarlara çevik kuvvet ve özel güvenlik görevlileri müdahale ederken, sonrasında kalabalık sloganlar atarak alanı terk etti.

Taraftar grubu ultrAslan da Burak Elmas'ı istifaya çağırdı.

İstifa çağrısı şöyle:

"Galatasaray tarihinde görülmemiş bir rezalet tablosu ile karşı karşıyayız. Galatasaray’a bu rezaleti yaşatanlar camiaya hesap vermeli. Boşa harcanan milyon eurolar, sahada alınamayan skorlar, masabaşındaki kayıplar ve 6 aydır her gün büyüyen bir yönetememe krizi bir kez daha ayyuka çıkmıştır.

Galatasaray futbol takımının eksikleri aylardır ortada iken ve bu eksiklerin sonucunda gelen ligdeki kötü sonuçlar canımızı yakarken, transfer sezonu başlamasına rağmen atılmayan adımlar bu krizin en önemli göstergelerinden birisidir.

Burak Elmas yönetimi seçilirken “Birlikte Çok Şey Başaracağız” diyerek verdiği vaadlerden hiçbirini yerine getirememenin bedelini artık ödemeli, Galatasaray'ı bu krizden çıkarmalı ve ilk proje istifa olmalıdır."

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol