birgün

16° AÇIK

Ümit Özdağ ankete tepki gösterdi, CHP'den yanıt geldi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Avrasya Araştırma'nın anketine tepki göstererek, "CHP Genel Merkezi’nin 5. katında araştırma yapınca sonucun böyle çıkması normal" dedi. CHP'li Engin Özkoç ise, "Hocam, yalnız CHP Genel Merkez 5. katta sadece havalandırma ve atık su değerlendirme sistemleri var" yanıtını verdi.

GÜNCEL 12.07.2022 20:44
Ümit Özdağ ankete tepki gösterdi, CHP'den yanıt geldi
Abone Ol google-news

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medyada paylaşılan Avrasya Araştırma'nın anketine tepki gösterdi.

Özdağ, "Erken seçim durumunda hangi partiye oy verirsiniz?” sorusuna verilen cevapların siyasi partilere göre sıralandığı bir sosyal medya paylaşımını alıntılayıp, şu açıklamayı yaptı:

“CHP Genel Merkezi’nin 5. katında araştırma yapınca sonucun böyle çıkması normal. Ancak Zafer Partisi CHP’nin 5. katında bile DEVA’dan fazla oy alır. Bunları sizin araştırmacı değil, manipülatör olduğunuzu kayıt altına almak için buraya koyalım.”

CHP'Lİ ÖZKOÇ'TAN YANIT

Özdağ’ın alıntılayıp, paylaşım yaptığı anket sonuçlarında Zafer Partisi’nin yüzde 1,3 oy aldığı görüldü. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Özdağ’ın paylaşımını altılayıp, ““Hocam, yalnız CHP Genel Merkez 5. katta sadece havalandırma ve atık su değerlendirme sistemleri var” dedi.

Özdağ, Özkoç’a; “Alt zeminde olması gereken havalandırma ve atık su sistemlerini 5. kata koyan bir mimar ile çalışan bir parti Türkiye’yi yönetmez Engin Bey. Bizim için sıkıntı değil, 6. kattan alırız oyları. Orası da kedi yuvası demeyin sakın” yanıtını verdi.

Özkoç ise Özdağ’a “Bina akıllı bina olduğu için enerji tasarrufu sağlanması açısından alt ve üste eşit mesafedeki 5. kata yapıldı bu sistemler. 2004'te ekolojik bina yapmak vizyon ister hocam… Teknolojiden ve yeniliklerden uzak kalmayın...” karşılığını verdi.

(ANKA)

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol