birgün

23° PARÇALI BULUTLU

ÇALIŞMA YAŞAMI 12.07.2021 13:12

Urfa'da beton blokların altında kalan işçi Yaşar Ceylan hayatını kaybetti

Urfa'da bir inşaat alanında çalışan Yaşar Ceylan simli işçi kamyondan indirilen beton blokların altında kalarak hayatını kaybetti.

Urfa'da beton blokların altında kalan işçi Yaşar Ceylan hayatını kaybetti

Urfa’da inşaat alanında kamyondan indirilen beton blokların kayması sonucu altında kalarak ağır yaralanan Yaşar Ceylan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

İHA'da yer alan habere göre, kamyondan indirilen beton bloklardan birisi kayarak inşaat işçisi Yaşar Ceylan'ın üzerine devrildi. Beton bloklar altından ağır yaralanan Yaşar Ceylan ekipler tarafından kurtarılarak ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan Yaşar Ceylan, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Yaşamını yitiren İşçi Ceylan’ın cansız bedeni otopsisinin ardından defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol